راهنمای خرید از سورن فایل

مرحله اول

اگر بدنبال فایل بخصوصی هستید، با استفاده از قسمت دسته‌بندی موضوعی محصولات و یا جستجوگر سایت که در صفحه‌ی نخست و یا در بالای تمامی صفحات قرار دارد، فایل مورد نظرتان را پیدا کنید.

جستجوی فایل

مرحله دوم

پس از یافتن فایل مورد نظر، کافیست بر روی دکمه توضیحات و خرید کلیک کرده تا به صفحه اصلی آن محصول منتقل شوید.

انتخاب محصول

مرحله سوم

در صفحه اختصاصی هر فایل، شما می‌توانید قبل از خرید آنلاین جزئیات و توضیحات کاملی پیرامون محصول مورد نظر را مشاهده کرده و پس از تصمیم گیری نسبت به خرید آنلاین اقدام کنید.

دکمه خرید و دانلود محصول

جهت خرید آنلاین محصول کافیست مطابق تصویر بر روی دکمه «خرید و دانلود» کلیک کنید.

مرحله چهارم

برای خرید از سورن فایل ابندا می‌بایست ثبت نام کرده و یا وارد حساب کاربری‌تان شوید.

ورود یا ثبت نام در سورن فایل

مرحله پنجم

پس از کلیک بر روی دکمه «خرید و دانلود» مطابق تصویر زیل به صفحه‌ی خرید محصول و ارسال به درگاه پرداخت منتقل خواهید شد.

خرید فایل و ارسال به درگاه پرداخت

در این صفحه پس از بررسی نام و قیمت محصول تنها کافیست بر روی دکمه «پرداخت آنلاین» کلیک کرده تا جهت انجام پرداخت آنلاین توسط کلیه‌ کارت‌های عضو شتاب به درگاه پرداخت اینترنتی یکی از بانک‌های طرف قرارداد سورن فایل منتقل شوید.

توجه: جهت انجام پرداخت آنلاین به شماره کارت، تاریخ انقضا، cvv2 و رمز دوم کارت‌تان نیاز دارید که می‌بایست آنها را پس از انتقال به درگاه پرداخت اینترنتی وارد کنید.

مرحله ششم

پس از انجام پرداخت آنلاین، در صورت موفق بودن عملیات صفحه زیل برایتان نمایش داده خواهد شد؛ در این صفحه برای چند ثانیه شناسه پیگیری خریدتان نمایش داده خواهد شد و سپس جهت دانلود فایل بصورت خودکار به صفحه فایل مورد نظر منتقل خواهید شد.

تایید اعتبار پرداخت آنلاین

مرحله هفتم و پایانی

برای دانلود فایل خریداری شده، پس از پرداخت آنلاین می‌بایست به صفحه آن فایل در سورن فایل مراجعه کرده و سپس بر روی دکمه «برای دانلود کلیک کنید» کلیک کرده و فایل مورد نظرتان را دریافت کنید.

دانلود فایل در سورن فایل

پشتیبانی و تضمین خرید از سورن فایل

در صورت بروز هر گونه مشکل در پروسه‌ی خرید آنلاین و یا دانلود فایل، لطفا با استفاده از صفحه «تماس با ما» با پشتیبانی وبسایت ارتباط برقرار کنید.

 

«سعی ما در سورن فایل رضایت خاطر شما مشتریان گرامی می‌باشد»